Expressbank bayramqabağı planlarını reallaşdırmaq istəyənlər üçün fürsət yaradır!
Bahar planları üçün maliyyə ehtiyaclarını rahat şəkildə qarşılamaq istəyən müştərilər sərfəli kampaniya şərtlərindən faydalana bilərlər.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində 70 000 manatadək nağd pul kreditini 60 ayadək müddətdə, illik faiz dərəcəsinə 5%-dək endirimlə əldə etmək mümkündür. Həmçinin Expressbankdan nağd pul kreditini indi əldə edib əsas məbləğ üzrə ödənişə 2 ay sonra başlamaq olar.
Bununla yanaşı, Expressbank başqa bankdakı borc məbləğini bağlamaq istəyən müştərilərə də komissiyasız kredit təklif edir.

Expressbank creates a great opportunity for those who want to bring their pre-holiday plans to life!
Customers who want to comfortably meet their financial needs for spring plans can benefit from attractive campaign terms.
Within the campaign, you can get a cash loan of up to 70,000 AZN for up to 60 months, with up to a 5% discount on the annual interest rate. Moreover, you can apply now and start repaying the principal after 2 months.
Additionally, Expressbank offers commission-free loans for customers who wish to refinance their existing loans from other banks.
First-time borrowers at Expressbank will also be exempt from commission fees.
Apply now!
The campaign period is limited.
Don’t miss your chance!
APR: min. 11.9% – max. 36.6%
Commission: 0 – 3%
“Expressbank” OJSC operates under license No. 119 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on December 30, 1992.