Məmnuniyyətlə bildiririk ki, xidmətlərimizi müştərilərə daha yaxın etmək məqsədilə filiallarımızın sayını 18-ə çatdırdıq. Bakının Bakıxanov və Həzi Aslanov ərazilərində bankımızın 2 yeni filialı eyni gündə fəaliyyətə başlayıb.
Belə ki, bankımızın rəhbər heyətinin və müştərilərinin iştirakı ilə ilk növbədə Bakıxanov, daha sonra Həzi Aslanov filiallarının açılışı baş tutub.
Açılış mərasimi İdarə Heyətinin sədri Mehman Məmmədovun nitqi ilə başlayıb. O, öz çıxışında bankımızın fəaliyyətində müştəri məmnuniyyətinin və xidmət keyfiyyətinin yüksək səviyyədə qorunmasının əsas prinsiplərdən biri olduğunu vurğulayıb. Yeni filialların istifadəyə verilməsinin də bu yanaşmanın davamı olduğunu qeyd edib.
Daha sonra qonaqlar filialda xidmət zonaları ilə tanış olub, burada təqdim olunan bank xidmətləri barədə məlumat alıblar. Filialların ilk müştərilərinə tərəfimizdən xüsusi hədiyyələr təqdim olunub.
Müasir konsepsiya əsasında qurulan yeni filiallarda hesablaşma-kassa əməliyyatları, hesab açılması, müxtəlif növ kredit və depozit məhsulları, kart xidmətləri, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təqdim olunur.
Bununla yanaşı, yeni xidmət məntəqələrimizdə Kiçik və Orta Biznes subyektləri və mikro sahibkarlara geniş xidmət heyəti tərəfindən maliyyələşmə imkanları və gündəlik biznes ehtiyaclarına uyğun bank məhsulları üzrə operativ xidmət göstəririk. Həzi Aslanov Filialı Xətai rayonu, Məhəmməd Hadi küçəsi 64-də, Bakıxanov Filialı isə Sabunçu rayonu, Ülvi Rəcəbli küçəsi 47 ünvanında yerləşir.
Expressbank olaraq, inanırıq ki, bundan sonra da xidmət şəbəkəsinin genişləndirilməsini rahat və əlçatan bank həllərinin tətbiqi və müştəri təcrübəsinin təkmilləşdirilməsi istiqamətində fəaliyyətimizin əsas meyarlarından biri kimi davam etdirəcəyik. Hazırda bankımız Bakı, Sumqayıt, Gəncə, Mingəçevir, Bərdə, Şirvan, Qusar, Xaçmaz və Lənkəranda müasir konsepsiyalı filiallar ilə müştərilərinə xidmət göstərir.

Рады сообщить, что мы расширили сеть филиалов до 18, чтобы сделать наши услуги ещё доступнее для клиентов. В один день в Баку начали работу 2 новых филиала нашего банка - в Бакиханово и Ази Асланов.
Церемонии открытия прошли при участии руководства и клиентов банка: сначала состоялось открытие филиала в Бакиханово, затем - в Ази Асланов.
Церемонию открыл председатель Правления банка Мехман Мамедов. В своём выступлении он подчеркнул, что высокий уровень удовлетворённости клиентов и качества обслуживания остаётся одним из ключевых принципов работы нашего банка, отметив, что открытие новых филиалов - это продолжение данного курса.
Далее гости ознакомились с зонами обслуживания филиалов и получили информацию о представленных банковских услугах. Первым клиентам филиалов были вручены специальные подарки.
Новые филиалы построены по современной концепции и предлагают полный спектр услуг: расчётно-кассовые операции, открытие счетов, различные виды кредитных и депозитных продуктов, карточные услуги, денежные переводы, обмен валют и другие банковские операции.
Кроме того, в новых пунктах обслуживания расширенная команда специалистов оперативно предоставляет субъектам малого и среднего бизнеса, а также микропредпринимателям возможности финансирования и банковские продукты, отвечающие их повседневным бизнес-потребностям. Филиал в Ази Асланов расположен по адресу: Хатаинский район, улица Мухаммеда Хади, 64, а филиал в Бакиханово - по адресу: Сабунчинский район, улица Улви Раджабли, 47.
Мы в Expressbank уверены, что расширение сети обслуживания и впредь будет оставаться одним из ключевых направлений нашей деятельности - наряду с внедрением удобных и доступных банковских решений и постоянным совершенствованием клиентского опыта. В настоящее время наш банк обслуживает клиентов через филиалы современной концепции в Баку, Сумгайыте, Гяндже, Мингячевире, Барде, Ширване, Гусаре, Хачмазе и Ленкорани.
ОАО «Expressbank» действует на основании лицензии №119, выданной Центральным банком Азербайджанской Республики 30 декабря 1992 года. Адрес: г. Баку, ул. Ю.В. Чеменземинли, 134C.