Məmnuniyyətlə bildiririk ki, xidmətlərimizi müştərilərə daha yaxın etmək məqsədilə filiallarımızın sayını 18-ə çatdırdıq. Bakının Bakıxanov və Həzi Aslanov ərazilərində bankımızın 2 yeni filialı eyni gündə fəaliyyətə başlayıb.
Belə ki, bankımızın rəhbər heyətinin və müştərilərinin iştirakı ilə ilk növbədə Bakıxanov, daha sonra Həzi Aslanov filiallarının açılışı baş tutub.
Açılış mərasimi İdarə Heyətinin sədri Mehman Məmmədovun nitqi ilə başlayıb. O, öz çıxışında bankımızın fəaliyyətində müştəri məmnuniyyətinin və xidmət keyfiyyətinin yüksək səviyyədə qorunmasının əsas prinsiplərdən biri olduğunu vurğulayıb. Yeni filialların istifadəyə verilməsinin də bu yanaşmanın davamı olduğunu qeyd edib.
Daha sonra qonaqlar filialda xidmət zonaları ilə tanış olub, burada təqdim olunan bank xidmətləri barədə məlumat alıblar. Filialların ilk müştərilərinə tərəfimizdən xüsusi hədiyyələr təqdim olunub.
Müasir konsepsiya əsasında qurulan yeni filiallarda hesablaşma-kassa əməliyyatları, hesab açılması, müxtəlif növ kredit və depozit məhsulları, kart xidmətləri, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər bank xidmətləri təqdim olunur.
Bununla yanaşı, yeni xidmət məntəqələrimizdə Kiçik və Orta Biznes subyektləri və mikro sahibkarlara geniş xidmət heyəti tərəfindən maliyyələşmə imkanları və gündəlik biznes ehtiyaclarına uyğun bank məhsulları üzrə operativ xidmət göstəririk. Həzi Aslanov Filialı Xətai rayonu, Məhəmməd Hadi küçəsi 64-də, Bakıxanov Filialı isə Sabunçu rayonu, Ülvi Rəcəbli küçəsi 47 ünvanında yerləşir.
Expressbank olaraq, inanırıq ki, bundan sonra da xidmət şəbəkəsinin genişləndirilməsini rahat və əlçatan bank həllərinin tətbiqi və müştəri təcrübəsinin təkmilləşdirilməsi istiqamətində fəaliyyətimizin əsas meyarlarından biri kimi davam etdirəcəyik. Hazırda bankımız Bakı, Sumqayıt, Gəncə, Mingəçevir, Bərdə, Şirvan, Qusar, Xaçmaz və Lənkəranda müasir konsepsiyalı filiallar ilə müştərilərinə xidmət göstərir.

We are pleased to announce that we have expanded our branch network to 18 locations, bringing our services even closer to our customers. 2 new branches of our bank opened simultaneously in Baku's Bakikhanov and Hazi Aslanov areas.
The Bakikhanov branch opened first, followed by the Hazi Aslanov branch, with both ceremonies attended by our bank's senior management and customers.
The opening ceremony began with a speech by Mehman Mammadov, Chairman of the Management Board. In his address, he emphasized that maintaining high standards of customer satisfaction and service quality remains one of the core principles guiding our bank's operations, noting that the launch of the new branches is a natural continuation of this approach.
Guests then toured the branches' service areas and learned about the range of banking services available on-site. Special gifts were presented to the branches' first customers.
Built on a modern concept, the new branches offer a full range of services, including cash and settlement transactions, account opening, various loan and deposit products, card services, money transfers, currency exchange, and more.
In addition, our new service points provide small and medium-sized businesses, as well as micro-entrepreneurs, with prompt access to financing solutions and banking products tailored to their day-to-day business needs, delivered by an expanded service team. The Hazi Aslanov branch is located at 64 Mahammad Hadi Street, Khatai district, while the Bakikhanov branch is located at 47 Ulvi Rajabli Street, Sabunchu district.
At Expressbank, we believe that expanding our service network will continue to be one of the key priorities of our operations, as we work toward convenient, accessible banking solutions and an ever-improving customer experience. Our bank currently serves customers through modern-concept branches in Baku, Sumgait, Ganja, Mingachevir, Barda, Shirvan, Gusar, Khachmaz, and Lankaran.
Expressbank OJSC operates under License No. 119, issued by the Central Bank of Azerbaijan on December 30, 1992. Address: 134C Y.V. Chamanzaminli Street, Baku.