Pulunuz gəlir gətirsin – illik 12% artım.
Belə ki, vəsaitlərinizi 3 aydan 36 ayadək müddətə yerləşdirməklə illik 12%-dək artım əldə etməklə yanaşı, faiz gəlirlərini istəyinizə uyğun olaraq aylıq və ya müddətin sonunda əldə edə bilərsiniz.
“Klassik” əmanət məhsulu üzrə depozit hesabını cəmi 500 AZN məbləğində vəsait yerləşdirməklə aktivləşdirmək mümkündür. Qeyd edək ki, Expressbankda yerləşdirilən əmanətlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır.
Qeyd edək ki, Fitch”  beynəlxalq reytinq agentliyi 2025-ci ildə  "Expressbank” ASC-ni qiymətləndirərək Bankın uzunmüddətli reytinqini “B+” səviyyəsində “Sabit” proqnozla təsdiqləyib.

Пусть ваши деньги приносят доход — 12% годовых.
Разместив свои средства на срок от 3 до 36 месяцев, вы сможете получить доход до 12% годовых, а также выбрать удобный для вас способ получения процентного дохода — ежемесячно или по окончании срока.
Открыть депозитный счёт по продукту «Классик» возможно, разместив средства в размере всего 500 AZN. Отметим, что вклады, размещённые в Expressbank, застрахованы в соответствии с правилами Фонда страхования вкладов.
Кроме того, международное рейтинговое агентство Fitch в 2025 году оценило ОАО «Expressbank», подтвердив долгосрочный рейтинг Банка на уровне «B+» со стабильным прогнозом.