Pulunuz gəlir gətirsin – illik 12% artım.
Belə ki, vəsaitlərinizi 3 aydan 36 ayadək müddətə yerləşdirməklə illik 12%-dək artım əldə etməklə yanaşı, faiz gəlirlərini istəyinizə uyğun olaraq aylıq və ya müddətin sonunda əldə edə bilərsiniz.
“Klassik” əmanət məhsulu üzrə depozit hesabını cəmi 500 AZN məbləğində vəsait yerləşdirməklə aktivləşdirmək mümkündür. Qeyd edək ki, Expressbankda yerləşdirilən əmanətlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır.
Qeyd edək ki, Fitch”  beynəlxalq reytinq agentliyi 2025-ci ildə  "Expressbank” ASC-ni qiymətləndirərək Bankın uzunmüddətli reytinqini “B+” səviyyəsində “Sabit” proqnozla təsdiqləyib.

Expressbank offers up to 12% annual return on its “Classic” deposit product.
By placing your funds for a period ranging from 3 to 36 months, you can earn up to 12% per annum, with the option to receive interest income monthly or at the end of the term, according to your preference.
The “Classic” deposit account can be activated with a minimum amount of AZN 500. Please note that deposits placed with Expressbank are insured in accordance with the regulations of the Deposit Insurance Fund.
Additionally, in 2025, the international rating agency Fitch evaluated Expressbank OJSC, confirming the Bank’s long-term rating at “B+” with a Stable outlook.
Expressbank OJSC operates under license No. 119 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on December 30, 1992.