Şəkidə keçirilən Aqrar Biznes Festivalı və Toxum Sərgi-Satış yarmarkasında iştirak etdik.
Tədbirin əsas məqsədi regionda toxumçuluq sahəsinin inkişaf perspektivlərini nümayiş etdirmək, yerli fermerlərin satış imkanlarını genişləndirmək, sahibkarlığın təşviqi və yeni tərəfdaşlıq əlaqələrinin qurulmasına dəstək verməkdir.
Festival çərçivəsində nümayəndələrimiz iştirakçılara aqrar biznesin maliyyələşdirilməsi istiqamətində təqdim etdiyimiz imkanlar, kredit məhsulları və dəstək mexanizmləri barədə məlumat veriblər.
Bu kimi tədbirlər aqrar sahədə innovativ yanaşmaların təşviqi, yerli istehsal potensialının artırılması və sahibkarların biliklərinin genişlənməsi baxımından mühüm əhəmiyyət kəsb edir.
Expressbank olaraq biz, regionlarda iqtisadi fəallığın gücləndirilməsinə və sahibkarların dayanıqlı inkişafına dəstək göstərməyə davam edirik.
“Expressbank” ASC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 30 dekabr 1992-ci il tarixində verilmiş №119 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir.

The main purpose of the event is to demonstrate the development prospects of seed production in the region, expand sales opportunities for local farmers, promote entrepreneurship, and support the establishment of new partnership relations.
Within the framework of the festival, our representatives provided participants with information about the financing opportunities available for agribusiness, our credit products, and support mechanisms.
Such events play an important role in promoting innovative approaches in the agricultural sector, increasing local production potential, and enhancing the knowledge of entrepreneurs.
As Expressbank, we remain committed to supporting economic activity in the regions and contributing to the sustainable development of entrepreneurs.
“Expressbank” OJSC operates on the basis of License No. 119 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on December 30, 1992.